Grąžinimas

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prieš tai būtina informuoti Pardavėją el. paštu info@onesies.lt ir laiške nurodyti užsakymo numerį, kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti bei kokios yra grąžinimo/keitimo priežastys.

Prekę grąžinti reikia adresu:

MB Ežiuko grupė, Sausio 13-osios 7-139, Vilnius LT-04344

 

Per 14 (keturioliką) dienų nuo prekių pristatymo dienos Pirkėjas gali:

  • keisti prekę į kitą dydį ar spalvą;
  • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjui grąžinant/keičiant  prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos/nenuplėštos etiketės)

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta adresu: MB Ežiuko grupė, Sausio 13-osios 7-139, Vilnius LT-04344. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodytas užsakymo ID, prekės ketinimo/gražnimo priežastys, į kokį modelį ir dydį prekę norima keisti ir į kokią banko sąskaitą norima gauti grąžinamus pinigus.

  • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.
  • Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  • Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

*Pastaba: Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Pinigai už grąžintas prekes, atitinkančias grąžinimo sąlygas, pervedami į pradinio mokėtojo sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas nuo grąžinamų prekių priėmimo dienos.

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Rašyk
Skambink